- UniMachines
- ›
- Soustruhy
- ›
- Lícní soustruh
- ›
- Lícní soustruh TOS Kurim
- ›
- Lícní soustruh TOS Kurim SU 50/1500
Lícní soustruh TOS Kurim SU 50/1500
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| Rok výroby | 2025 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 251381 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr soustružení | 500 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 250 mm |
| Celkový příkon | 5.5 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































