- UniMachines
- ›
- Laboratorní stroje
- ›
- Měřicí stroje
- ›
- Měřicí stroje LEITZ
- ›
- Měřicí stroje LEITZ PMM 12 10 6
Měřicí stroj LEITZ PMM 12 10 6
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Adresa | info@amaron-trading.com |
| Město | Brno |
| Směrovací číslo | 602 00 |
| Země | Česká Republika |
| Telefon |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategorie | Laboratorní stroje LEITZ › |
| Výrobce | LEITZ › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Nelze provést zkušební - selhání |
| Skladové číslo | 5461 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka pojezd X-osy | 1200 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 1000 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 600 mm |
| Výška stroje | 3800 mm |
| Délka stroje | 3500 mm |
| Šířka stroje | 2400 mm |
| Hmotnost stroje | 6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































