- UniMachines
- ›
- Laboratorní stroje
- ›
- Měřicí stroje
- ›
- Měřicí stroje MITUTOYO
- ›
- Měřicí stroje MITUTOYO EURO M 544
Měřicí stroj MITUTOYO EURO M 544
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 14730 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka pojezd X-osy | 500 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 400 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 400 mm |
| Výška stroje | 2400 mm |
| Délka stroje | 1100 mm |
| Šířka stroje | 900 mm |
| Hmotnost stroje | 0.47 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |














































