- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Mechanické tabulové nůžky
- ›
- Mechanické tabulové nůžky CINCINNATI
- ›
- Mechanické tabulové nůžky CINCINNATI 2512
Mechanické tabulové nůžky CINCINNATI 2512
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Wisconsin |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 3048 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 9.5 mm |
| Vyložení | 101.6 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (automatické práce) | 50 1/min |
| Výška stroje | 2184.4 mm |
| Délka stroje | 4775.2 mm |
| Šířka stroje | 2286 mm |
| Hmotnost stroje | 15.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Centrální mazání | |










































