- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Mechanické tabulové nůžky
- ›
- Mechanické tabulové nůžky CINCINNATI
- ›
- Mechanické tabulové nůžky CINCINNATI 6212
Mechanické tabulové nůžky CINCINNATI 6212
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Wisconsin |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 3048 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 19.1 mm |
| Vyložení | 457.2 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (automatické práce) | 30 1/min |
| Hmotnost stroje | 30.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Nožní ovládání | |
| Centrální mazání | |













































