- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Mechanické tabulové nůžky
- ›
- Mechanické tabulové nůžky Fischer
- ›
- Mechanické tabulové nůžky Fischer 1250/4
Mechanické tabulové nůžky Fischer 1250/4
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Bayern |
| Rok výroby | 1961 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 1250 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 4 mm |
| Vyložení | 280 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (automatické práce) | 40 1/min |
| Celkový příkon | 3 kW |
| Výška stroje | 1600 mm |
| Délka stroje | 1800 mm |
| Šířka stroje | 1800 mm |
| Hmotnost stroje | 1.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































