- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Mechanické tabulové nůžky
- ›
- Mechanické tabulové nůžky LODGE SHIPLEY
- ›
- Mechanické tabulové nůžky LODGE SHIPLEY 2 CT 40
Mechanické tabulové nůžky LODGE SHIPLEY 2 CT 40
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Wisconsin |
| Rok výroby | 1978 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 1085.9 mm |
| Vyložení | 266.7 mm |
| Maximální počet zdvihů za minutu (automatické práce) | 120 1/min |
| Výška stroje | 1803.4 mm |
| Délka stroje | 1651 mm |
| Šířka stroje | 1270 mm |
| Hmotnost stroje | 1.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Nožní ovládání | |












































