- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- Mechanické tabulové nůžky
- ›
- Mechanické tabulové nůžky STROJARNE PIESOK
- ›
- Mechanické tabulové nůžky STROJARNE PIESOK NTC 2000 / 25
Mechanické tabulové nůžky STROJARNE PIESOK NTC 2000 / 25
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Śląskie |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dostatečný |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 31 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 2000 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 2.5 mm |
| Minimální tloušťka řezání plechu | 0.5 mm |
| Výška stroje | 1400 mm |
| Délka stroje | 2800 mm |
| Šířka stroje | 2600 mm |
| Hmotnost stroje | 2400 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Manuální ovládání | |
| Nožní ovládání | |
| Mechanické kleště na plech | |
| Přední podporuje zbraně | |















































