- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- Mechanické ohraňovací lisy
- ›
- Mechanické ohraňovací lisy DIACRO
- ›
- Mechanické ohraňovací lisy DIACRO 14-48-2
Mechanický ohraňovací lis DIACRO 14-48-2
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | New York |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 17 t |
| Maximální délka ohybu | 1016 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 50.8 mm |
| Vzdálenost mezi rámy | 762 mm |
| Vyložení | 152.4 mm |
| Příkon | 2.2 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| Nožní ovládání | |













































