- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- Mechanické ohraňovací lisy
- ›
- Mechanické ohraňovací lisy STANKOIMPORT
- ›
- Mechanické ohraňovací lisy STANKOIMPORT И 1330
Mechanický ohraňovací lis STANKOIMPORT И 1330
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Ukrajina |
| kraj | Житомирська область |
| Rok výroby | 1977 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 102 t |
| Maximální délka ohybu | 2550 mm |
| Šířka spodní stolu | 200 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 80 mm |
| Maximální vzdálenost od stolu na jezdce | 320 mm |
| Vzdálenost mezi rámy | 2050 mm |
| Výška stroje | 2945 mm |
| Délka stroje | 1820 mm |
| Šířka stroje | 3000 mm |
| Hmotnost stroje | 9.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































