- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Nástrojové brusky
- ›
- Nástrojové brusky CHIRSTEN
- ›
- Nástrojové brusky CHIRSTEN AU 150/160
Nástrojová bruska CHIRSTEN AU 150/160
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1978 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální rychlost otáčení vřetena | 6500 1/min |
| Výška stroje | 1400 mm |
| Délka stroje | 800 mm |
| Šířka stroje | 800 mm |
| Hmotnost stroje | 0.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |














































