- UniMachines
- ›
- Brusky
- ›
- Nástrojové brusky
- ›
- Nástrojové brusky WALTER HELITRONIC
- ›
- Nástrojové brusky WALTER HELITRONIC POWER SL 5-osi
Nástrojová bruska WALTER HELITRONIC POWER SL 5-osi
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 370 mm |
| Délka pojezdu osy X (ruční posuv) | 490 mm |
| Délka pojezdu osy Y (ruční posuv) | 320 mm |
| Délka pojezdu osy Z (ruční posuv) | 660 mm |
| Celkový příkon | 25 kW |
| Výška stroje | 2280 mm |
| Délka stroje | 2170 mm |
| Šířka stroje | 2930 mm |
| Hmotnost stroje | 4.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| WALTER HMC 600 XP | |


















































