- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- NC hydraulické tabulové nůžky
- ›
- NC hydraulické tabulové nůžky ALLSTEEL
- ›
- NC hydraulické tabulové nůžky ALLSTEEL 3/4-12
NC hydraulické tabulové nůžky ALLSTEEL 3/4-12
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 3048 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 19.1 mm |
| Výška pracovního stolu | 914.4 mm |
| Počet svorek na plechu | 11 ks |
| Maximální počet zdvihů za minutu (automatické práce) | 45 1/min |
| Výška stroje | 3251.2 mm |
| Délka stroje | 4648.2 mm |
| Šířka stroje | 2133.6 mm |
| Hmotnost stroje | 18.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| ALLSTEEL CNC CONTROL | |
| CNC řízení | |
| Nožní ovládání | |
| Přenos míč stůl | |









































