- UniMachines
- ›
- Nůžky tabulové
- ›
- NC hydraulické tabulové nůžky
- ›
- NC hydraulické tabulové nůžky HACO
- ›
- NC hydraulické tabulové nůžky HACO HSL 3006
NC hydraulické tabulové nůžky HACO HSL 3006
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka řezu | 3050 mm |
| Maximální tloušťka řezání plechu | 6.5 mm |
| Maximální úhel řezu | 3 st |
| Počet svorek na plechu | 18 ks |
| Maximální počet zdvihů za minutu (automatické práce) | 11 1/min |
| Výška stroje | 1720 mm |
| Délka stroje | 3950 mm |
| Šířka stroje | 1750 mm |
| Hmotnost stroje | 6.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| NC řízení | |
| Nožní ovládání | |
| Hydraulické svěrky na plech | |
| Plynulé nastavení úhlu lopatek | |












































