- UniMachines
- ›
- Hoblovky
- ›
- Obrážečky na kuželová kola
- ›
- Obrážečky na kuželová kola GLEASON
- ›
- Obrážečky na kuželová kola GLEASON 116
Obrážečka na kuželová kola GLEASON 116
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Rusko |
| Rok výroby | 1976 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální modul | 12.7 mm |
| Maximální průměr ozubeného kola | 460 mm |
| Minimální počet zubů | 5 ks |
| Maximální počet zubů | 150 ks |
| Celkový příkon | 5.5 kW |
| Výška stroje | 1900 mm |
| Délka stroje | 3000 mm |
| Šířka stroje | 2000 mm |
| Hmotnost stroje | 10.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































