- UniMachines
- ›
- Svislé obrážečky
- ›
- Obrážečky na ozubení
- ›
- Obrážečky na ozubení DEMM -FELLOWS
- ›
- Obrážečky na ozubení DEMM -FELLOWS SR500-100/24-4
Obrážečka na ozubení DEMM -FELLOWS SR500-100/24-4
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální modul | 6 mm |
| Maximální průměr ozubeného kola (vnější ozubené kolo) | 508 mm |
| Maximální průměr ozubeného kola (vnitřní ozubené kolo) | 508 mm |
| Maximální výška ozubeného kola | 108 mm |
| Průměr stolu | 500 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































