- UniMachines
- ›
- Svislé obrážečky
- ›
- Obrážečky na ozubení
- ›
- Obrážečky na ozubení STANKOIMPORT
- ›
- Obrážečky na ozubení STANKOIMPORT 5 А 122 Е
Obrážečka na ozubení STANKOIMPORT 5 А 122 Е
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Ukrajina |
| kraj | Житомирська область |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Po kompletní rekonstrukci |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální modul | 5 mm |
| Maximální průměr ozubeného kola (vnější ozubené kolo) | 250 mm |
| Minimální počet zdvihů za minutu posuvníku | 100 1/min |
| Maximální počet zdvihů za minutu posuvníku | 1350 1/min |
| Výška stroje | 2280 mm |
| Délka stroje | 1800 mm |
| Šířka stroje | 1000 mm |
| Hmotnost stroje | 4.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































