- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Odvalovací frézky
- ›
- Odvalovací frézky HECKERT
- ›
- Odvalovací frézky HECKERT GFLV 250 X 1250
Odvalovací frézka HECKERT GFLV 250 x 1250
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1976 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 1020-12455 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální modul | 15 mm |
| Maximální průměr ozubeného kola | 500 mm |
| Maximální průměr frézy | 150 mm |
| Maximální délka frézy | 125 mm |
| Celkový příkon | 8.5 kW |
| Výška stroje | 1600 mm |
| Délka stroje | 5500 mm |
| Šířka stroje | 3100 mm |
| Hmotnost stroje | 4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |














































