- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Odvalovací frézky
- ›
- Odvalovací frézky MODUL
- ›
- Odvalovací frézky MODUL ZFWZ 1250-1500
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Španělsko |
| kraj | Barcelona |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální modul | 18 mm |
| Maximální průměr ozubeného kola | 1500 mm |
| Průměr stolu | 1020 mm |
| Hmotnost stroje | 20 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































