- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Odvalovací frézky
- ›
- Odvalovací frézky WMW HECKERT
- ›
- Odvalovací frézky WMW HECKERT ZWVG 250 X 800
Odvalovací frézka WMW HECKERT ZWVG 250 X 800
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální modul | 5 mm |
| Maximální průměr ozubeného kola | 250 mm |
| Minimální vzdálenost od pracovního stolu osa frézy na ose | 60 mm |
| Maximální vzdálenost od pracovního stolu osa frézy na ose | 120 mm |
| Maximální průměr frézy | 150 mm |
| Celkový příkon | 5 kW |
| Hmotnost stroje | 3.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Centrální mazání | |













































