- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Odvalovací frézky
- ›
- Odvalovací frézky WMW MODUL
- ›
- Odvalovací frézky WMW MODUL ZFWZ 03 CNC
Odvalovací frézka WMW MODUL ZFWZ 03 CNC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Rusko |
| kraj | Санкт-Петербург |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dostatečný |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Stroj unplugged |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální modul | 8 mm |
| Minimální modul | 2 mm |
| Maximální průměr ozubeného kola | 315 mm |
| Průměr stolu | 295 mm |
| Maximální délka zubu na ozubeného kola s přímými zuby | 280 mm |
| Výška stroje | 2500 mm |
| Délka stroje | 4100 mm |
| Šířka stroje | 3400 mm |
| Hmotnost stroje | 8.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































