- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Odvalovací frézky
- ›
- Odvalovací frézky WMW ZFTK
- ›
- Odvalovací frézky WMW ZFTK MODUL 250 X 5
Odvalovací frézka WMW ZFTK MODUL 250 X 5
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální modul | 7 mm |
| Maximální průměr ozubeného kola | 40 mm |
| Výška stroje | 2100 mm |
| Délka stroje | 3000 mm |
| Šířka stroje | 2000 mm |
| Hmotnost stroje | 6.7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |

















































