- UniMachines
- ›
- Ohýbačky
- ›
- Ohýbačky betonářské ocel
- ›
- Ohýbačky betonářské ocel BLM
- ›
- Ohýbačky betonářské ocel BLM 63 cnc-sin
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr kruhové tyče | 63 mm |
| Výška stroje | 1700 mm |
| Délka stroje | 8500 mm |
| Šířka stroje | 2500 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































