- UniMachines
- ›
- Ohýbačky
- ›
- Ohýbačky betonářské ocel
- ›
- Ohýbačky betonářské ocel SCHWARZE-WIRTZ
- ›
- Ohýbačky betonářské ocel SCHWARZE-WIRTZ WE 40 D
Ohýbačka betonářské oceli SCHWARZE-WIRTZ WE 40 D
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Minimální průměr kulaté tyče | 35 mm |
| Maximální průměr kruhové tyče | 200 mm |
| Celkový příkon | 12 kW |
| Výška stroje | 1400 mm |
| Délka stroje | 5100 mm |
| Šířka stroje | 1900 mm |
| Hmotnost stroje | 2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































