- UniMachines
- ›
- Ohýbačka plechu
- ›
- Ohýbačky plechu
- ›
- Ohýbačky plechu AMADA
- ›
- Ohýbačky plechu AMADA HFP 170.4 L
Ohýbačka plechu AMADA HFP 170.4 L
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Záruka boot |
| Technický stav | Po kompletní rekonstrukci |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka ohybu | 4120 mm |
| Výška stroje | 3150 mm |
| Délka stroje | 4700 mm |
| Šířka stroje | 2650 mm |
| Hmotnost stroje | 14800 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































