- UniMachines
- ›
- Ohýbačka plechu
- ›
- Ohýbačky plechu
- ›
- Ohýbačky plechu FASTI
- ›
- Ohýbačky plechu FASTI 108 RZM 20/3,5
Ohýbačka plechu FASTI 108 RZM 20/3,5
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Bayern |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka ohybu | 2040 mm |
| Maximální tloušťka ohýbaného plechu (normální oceli) | 3.5 mm |
| Výška stroje | 1130 mm |
| Délka stroje | 2800 mm |
| Šířka stroje | 1200 mm |
| Hmotnost stroje | 1.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Nožní ovládání | |
| Centrální mazání | |









































