- UniMachines
- ›
- Ohýbačka plechu
- ›
- Ohýbačky plechu
- ›
- Ohýbačky plechu GOTENEDS (CIDAN)
- ›
- Ohýbačky plechu GOTENEDS (CIDAN) K50-30 KOMBI
Ohýbačka plechu GOTENEDS (CIDAN) K50-30 KOMBI
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka ohybu | 3100 mm |
| Maximální tloušťka ohýbaného plechu (normální oceli) | 4 mm |
| Maximální vzdálenost sedla | 1650 mm |
| Výška stroje | 2100 mm |
| Délka stroje | 4430 mm |
| Šířka stroje | 2320 mm |
| Hmotnost stroje | 8.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Nožní ovládání | |
| Digitální nastavení úhlu ohybu | |
| Elektromechanické polohování zadního dorazu | |
| Digitální odečet polohy zadního dorazu | |
| Horní otočný nosník | |
| Technická dokumentace | |

-k50-30-kombi-m.jpg)
-k50-30-kombi-1-s.jpg)
-k50-30-kombi-2-s.jpg)
-k50-30-kombi-3-s.jpg)
-k50-30-kombi-4-s.jpg)
-k50-30-kombi-5-s.jpg)
-k50-30-kombi-6-s.jpg)







































