Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2010 |
| Záruka | Záruka boot |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka trnu | 300 mm |
| Minimální průměr potrubí | 20 mm |
| Maximální průměr trubky | 80 mm |
| Maximální tloušťka stěny trubky | 4 mm |
| Minimální poloměr ohybu | 40 mm |
| Maximální poloměr ohybu | 600 mm |
| Maximální úhel ohybu | 90 st |
| Přesnost ohybu | 1 st |
| Celkový příkon | 15 kW |
| Výška stroje | 4656 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |








































