Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Ukrajina |
| kraj | Запорізька область |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Záruka 6 měsíců |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka trnu | 2500 mm |
| Minimální průměr potrubí | 5 mm |
| Maximální průměr trubky | 65 mm |
| Maximální tloušťka stěny trubky | 3 mm |
| Minimální poloměr ohybu | 10 mm |
| Maximální poloměr ohybu | 250 mm |
| Maximální úhel ohybu | 190 st |
| Přesnost ohybu | 0.1 st |
| Celkový příkon | 26 kW |
| Objem olejové nádrže | 230 l |
| Pracovní tlak v hydraulickém systému, | 140 MPa |
| Výška stroje | 1550 mm |
| Délka stroje | 5060 mm |
| Šířka stroje | 1200 mm |
| Hmotnost stroje | 3200 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Nožní ovládání | |
| CNC řízení | |
| Hydraulický pohon | |
| Nastavitelná rychlost navíjení | |
| Hydraulický tlak | |
| Technická dokumentace | |



































































