Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Maďarsko |
| kraj | Fejér |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr hřídele (snížit na 90 stupňů) | 250 mm |
| Minimální rychlost pilového pásu | 13 m/min |
| Maximální rychlost pilového pásu | 90 m/min |
| Celkový příkon | 3.7 kW |
| Výška stroje | 1772 mm |
| Šířka stroje | 2370 mm |
| Délka stroje | 1953 mm |
| Hmotnost stroje | 1.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| NC řízení | |
| Plynulé nastavení rychlosti pilového pásu | |
| Plynulé nastavování rychlosti ramene | |
| Hydraulický svěrák | |
| Hydraulické svorka pro řezání v balení | |
| Automatický podavač materiálu | |
| Válečkový dopravník | |
| Chlazený kapalinou | |
| Osvětlení | |
| Dopravník třísek | |
| Centrální mazání | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |













































