Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Pennsylvania |
| Rok výroby | 1955 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Minimální rychlost pilového pásu | 15.2 m/min |
| Maximální rychlost pilového pásu | 623.3 m/min |
| Výška stroje | 2260.6 mm |
| Šířka stroje | 1143 mm |
| Délka stroje | 1701.8 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Osvětlení | |









































