Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr hřídele (snížit na 90 stupňů) | 304.8 mm |
| Výška stroje | 1727.2 mm |
| Šířka stroje | 1879.6 mm |
| Délka stroje | 2641.6 mm |
| Hmotnost stroje | 2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































