Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr hřídele (snížit na 90 stupňů) | 240 mm |
| Výška stroje | 1500 mm |
| Šířka stroje | 1500 mm |
| Délka stroje | 2100 mm |
| Hmotnost stroje | 1.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Válečkový dopravník | |
| Chlazený kapalinou | |











































