Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1975 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 15795 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výška stroje | 2200 mm |
| Šířka stroje | 1000 mm |
| Délka stroje | 12000 mm |
| Hmotnost stroje | 0.92 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Osvětlení | |
















































