- UniMachines
- ›
- Linky pro plechu
- ›
- Příčné dělicí linky
- ›
- Příčné dělicí linky FORSTNER
- ›
- Příčné dělicí linky FORSTNER KA-TS 1250 6/70
Příčné dělicí linka FORSTNER KA-TS 1250 6/70
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2017 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 6621 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální tloušťka řezu plechu (Normální ocel) | 1 mm |
| Minimální tloušťka plechu | 0.4 mm |
| Minimální šířka plechu | 250 mm |
| Přesnost řezání | 0.5 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































