- UniMachines
- ›
- Linky pro plechu
- ›
- Příčné dělicí linky
- ›
- Příčné dělicí linky JULIUS
- ›
- Příčné dělicí linky JULIUS JULIUS
Příčné dělicí linka JULIUS JULIUS
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální tloušťka řezu plechu (Normální ocel) | 2.5 mm |
| Minimální tloušťka plechu | 0.5 mm |
| Maximální hmotnost plechového výměníku | 5000 kg |
| Minimální šířka plechu | 56 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































