- UniMachines
- ›
- Vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje ARBURG
- ›
- Plasty vstřikovací stroje ARBURG 2-COLOR
Plasty vstřikovací stroj ARBURG 2-COLOR
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 1984 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Upínací síla | 77.1 t |
| Vstřikovací hmotnost | 130.4 g |
| Minimální vzdálenost mezi deskami pro upevnění formy | 248.9 mm |
| Maximální vzdálenost mezi deskami pro upevnění formy | 374.7 mm |
| Výška desky pro montáž na formu | 482.6 mm |
| Šířka desky pro montáž na formu | 482.6 mm |
| Vzdálenost mezi sloupy (horizontální) | 320 mm |
| Vzdálenost mezi sloupy (vertikální) | 320 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Horizontální vstřikovací agregát systém | |














































