- UniMachines
- ›
- Vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje ARBURG
- ›
- Plasty vstřikovací stroje ARBURG 820 S ALLROUNDER
Plasty vstřikovací stroj ARBURG 820 S ALLROUNDER
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Upínací síla | 407.9 t |
| Minimální vzdálenost mezi deskami pro upevnění formy | 1050 mm |
| Maximální vzdálenost mezi deskami pro upevnění formy | 1550 mm |
| Délka zdvihu vstřikovací | 700 mm |
| Vzdálenost mezi sloupy (vertikální) | 820 mm |
| Síla vyhazovače | 4.5 t |
| Délka zdvihu vyhazovače | 250 mm |
| Průměr šroubu | 70 mm |
| Maximální vstřikovací tlak | 200 MPa |
| Objem olejové nádrže | 490 l |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |
| Jádra | |












































