- UniMachines
- ›
- Vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje ARBURG
- ›
- Plasty vstřikovací stroje ARBURG ALLROUNDER 270 C 400-100
Plasty vstřikovací stroj ARBURG ALLROUNDER 270 C 400-100
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Macerata |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Upínací síla | 40.8 t |
| Vstřikovací kapacita | 44 cm3 |
| Vstřikovací hmotnost | 40 g |
| Minimální vzdálenost mezi deskami pro upevnění formy | 200 mm |
| Délka zdvihu vstřikovací | 350 mm |
| Výška desky pro montáž na formu | 446 mm |
| Šířka desky pro montáž na formu | 446 mm |
| Vzdálenost mezi sloupy (horizontální) | 270 mm |
| Vzdálenost mezi sloupy (vertikální) | 270 mm |
| Síla vyhazovače | 3.1 t |
| Délka zdvihu vyhazovače | 125 mm |
| Průměr šroubu | 25 mm |
| Maximální vstřikovací tlak | 155 MPa |
| Celkový příkon | 13.9 kW |
| Hmotnost vstřikovacího stroje | 1930 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Plíseň uzavírací systém - hydraulické | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |










































