- UniMachines
- ›
- Vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje ARBURG
- ›
- Plasty vstřikovací stroje ARBURG ALLROUNDER 630S 2500-1300
Plasty vstřikovací stroj ARBURG ALLROUNDER 630S 2500-1300
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Upínací síla | 250 t |
| Vstřikovací kapacita | 904 cm3 |
| Vstřikovací hmotnost | 826 g |
| Výška desky pro montáž na formu | 900 mm |
| Šířka desky pro montáž na formu | 900 mm |
| Vzdálenost mezi sloupy (horizontální) | 630 mm |
| Vzdálenost mezi sloupy (vertikální) | 630 mm |
| Síla vyhazovače | 8.6 t |
| Délka zdvihu vyhazovače | 225 mm |
| Průměr šroubu | 70 mm |
| Délka zdvihu šroubu | 235 mm |
| Maximální vstřikovací tlak | 147 MPa |
| Výkon čerpadla | 45 kW |
| Objem olejové nádrže | 450 l |
| Délka zdvihu vstřikovací trysky | 550 mm |
| Tlaková síla vstřikovací trysky | 9 t |
| Hmotnost vstřikovacího stroje | 14 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SELOGICA CNC | |
| CNC řízení | |
| Robot na hotových dílů | |












































