- UniMachines
- ›
- Vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje BATTENFELD
- ›
- Plasty vstřikovací stroje BATTENFELD BA-T 12500 / 25000
Plasty vstřikovací stroj BATTENFELD BA-T 12500 / 25000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Upínací síla | 1274.7 t |
| Vstřikovací kapacita | 15000 cm3 |
| Vstřikovací hmotnost | 13500 g |
| Vzdálenost mezi sloupy (horizontální) | 1250 mm |
| Vzdálenost mezi sloupy (vertikální) | 1250 mm |
| Průměr šroubu | 170 mm |
| Maximální vstřikovací tlak | 157.5 MPa |
| Výkon čerpadla | 130 kW |
| Délka stroje | 13200 mm |
| Šířka stroje | 2400 mm |
| Výška stroje | 3300 mm |
| Hmotnost vstřikovacího stroje | 98 t |
Zařízení | |
|---|---|
| BATTENFELD UNILOG 8000 | |
| CNC řízení | |









































