- UniMachines
- ›
- Vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje BATTENFELD
- ›
- Plasty vstřikovací stroje BATTENFELD HM 65/210 UNILOG B6E
Plasty vstřikovací stroj BATTENFELD HM 65/210 UNILOG B6E
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2010 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Upínací síla | 66.3 t |
| Vstřikovací kapacita | 106 cm3 |
| Maximální vzdálenost mezi deskami pro upevnění formy | 675 mm |
| Délka zdvihu vstřikovací | 450 mm |
| Výška desky pro montáž na formu | 225 mm |
| Vzdálenost mezi sloupy (horizontální) | 370 mm |
| Vzdálenost mezi sloupy (vertikální) | 320 mm |
| Síla vyhazovače | 2.7 t |
| Délka zdvihu vyhazovače | 150 mm |
| Průměr šroubu | 30 mm |
| Maximální vstřikovací tlak | 204.2 MPa |
| Objem olejové nádrže | 200 l |
| Délka stroje | 3600 mm |
| Šířka stroje | 1400 mm |
| Výška stroje | 2000 mm |
| Hmotnost vstřikovacího stroje | 3.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |









































