- UniMachines
- ›
- Vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje ENGEL
- ›
- Plasty vstřikovací stroje ENGEL ES 200/45 HLS
Plasty vstřikovací stroj ENGEL ES 200/45 HLS
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Upínací síla | 45 t |
| Vstřikovací kapacita | 99 cm3 |
| Vstřikovací hmotnost | 120 g |
| Šířka desky pro montáž na formu | 550 mm |
| Průměr šroubu | 30 mm |
| Maximální vstřikovací tlak | 140 MPa |
| Výkon čerpadla | 11 kW |
| Celkový příkon | 17.8 kW |
| Délka stroje | 3260 mm |
| Šířka stroje | 1200 mm |
| Výška stroje | 1800 mm |
| Hmotnost vstřikovacího stroje | 3.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| ENGEL EC 100 | |
| Technická dokumentace | |



















































