- UniMachines
- ›
- Vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje KRAUSS MAFFEI
- ›
- Plasty vstřikovací stroje KRAUSS MAFFEI KM 110-520 C1
Plasty vstřikovací stroj KRAUSS MAFFEI KM 110-520 C1
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Upínací síla | 110 t |
| Vstřikovací kapacita | 275 cm3 |
| Vstřikovací hmotnost | 250 g |
| Délka zdvihu vstřikovací | 600 mm |
| Výška desky pro montáž na formu | 745 mm |
| Šířka desky pro montáž na formu | 770 mm |
| Síla vyhazovače | 2.2 t |
| Délka zdvihu vyhazovače | 150 mm |
| Průměr šroubu | 45 mm |
| Maximální vstřikovací tlak | 187.8 MPa |
| Výkon čerpadla | 18.5 kW |
| Objem olejové nádrže | 345 l |
| Tlaková síla vstřikovací trysky | 8.6 t |
| Délka stroje | 4480 mm |
| Šířka stroje | 1510 mm |
| Výška stroje | 2190 mm |
| Hmotnost vstřikovacího stroje | 6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |























































