- UniMachines
- ›
- Vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje KRAUSS MAFFEI
- ›
- Plasty vstřikovací stroje KRAUSS MAFFEI KM 150-620 B 1
Plasty vstřikovací stroj KRAUSS MAFFEI KM 150-620 B 1
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Skladové číslo | 1017-3048 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Upínací síla | 153 t |
| Vstřikovací hmotnost | 339 g |
| Průměr šroubu | 50 mm |
| Maximální vstřikovací tlak | 163.8 MPa |
| Výkon čerpadla | 22 kW |
| Celkový příkon | 63 kW |
| Délka stroje | 6200 mm |
| Šířka stroje | 2100 mm |
| Výška stroje | 2100 mm |
| Hmotnost vstřikovacího stroje | 7.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| MICROCONTROL MC 3 | |
| CNC řízení | |













































