- UniMachines
- ›
- Vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje KRAUSS MAFFEI
- ›
- Plasty vstřikovací stroje KRAUSS MAFFEI KM 320-1400 C 3
Plasty vstřikovací stroj KRAUSS MAFFEI KM 320-1400 C 3
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Upínací síla | 320 t |
| Vstřikovací kapacita | 678 cm3 |
| Vstřikovací hmotnost | 617 g |
| Maximální vzdálenost mezi deskami pro upevnění formy | 380 mm |
| Výška desky pro montáž na formu | 1060 mm |
| Šířka desky pro montáž na formu | 1095 mm |
| Průměr šroubu | 60 mm |
| Maximální vstřikovací tlak | 200.7 MPa |
| Délka stroje | 6800 mm |
| Šířka stroje | 2200 mm |
| Výška stroje | 2400 mm |
| Hmotnost vstřikovacího stroje | 16.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| KRAUSS MAFFEI MC 4 | |
| CNC řízení | |













































