- UniMachines
- ›
- Vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje SANDRETTO
- ›
- Plasty vstřikovací stroje SANDRETTO SERIE OTTO 790 / 200
Plasty vstřikovací stroj SANDRETTO SERIE OTTO 790 / 200
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Upínací síla | 203.9 t |
| Vstřikovací kapacita | 546 cm3 |
| Vstřikovací hmotnost | 496 g |
| Výška desky pro montáž na formu | 770 mm |
| Šířka desky pro montáž na formu | 770 mm |
| Vzdálenost mezi sloupy (horizontální) | 510 mm |
| Vzdálenost mezi sloupy (vertikální) | 510 mm |
| Síla vyhazovače | 5.1 t |
| Délka zdvihu vyhazovače | 190 mm |
| Průměr šroubu | 55 mm |
| Maximální vstřikovací tlak | 145 MPa |
| Výkon čerpadla | 30 kW |
| Objem olejové nádrže | 365 l |
| Délka stroje | 6500 mm |
| Šířka stroje | 1600 mm |
| Výška stroje | 2300 mm |
| Hmotnost vstřikovacího stroje | 9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SANDRETTO SEF 100 | |
| CNC řízení | |
| Vibroisolators | |









































