- UniMachines
- ›
- Vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje
- ›
- Plasty vstřikovací stroje WINDSOR
- ›
- Plasty vstřikovací stroje WINDSOR W 650 - 4120
Plasty vstřikovací stroj WINDSOR W 650 - 4120
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Upínací síla | 662.8 t |
| Vstřikovací kapacita | 2290 cm3 |
| Vstřikovací hmotnost | 1945 g |
| Výška desky pro montáž na formu | 1400 mm |
| Šířka desky pro montáž na formu | 1300 mm |
| Vzdálenost mezi sloupy (horizontální) | 1000 mm |
| Vzdálenost mezi sloupy (vertikální) | 900 mm |
| Síla vyhazovače | 15.3 t |
| Délka zdvihu vyhazovače | 200 mm |
| Průměr šroubu | 90 mm |
| Maximální vstřikovací tlak | 180 MPa |
| Výkon čerpadla | 90 kW |
| Objem olejové nádrže | 2700 l |
| Délka stroje | 11068 mm |
| Šířka stroje | 2530 mm |
| Výška stroje | 2440 mm |
| Hmotnost vstřikovacího stroje | 35 t |
Zařízení | |
|---|---|
| WINDSOR WMT | |
| CNC řízení | |
| Vibroisolators | |









































