- UniMachines
- ›
- Linky pro plechu
- ›
- Podélně dělící linky
- ›
- Podélně dělící linky TRUMPF
- ›
- Podélně dělící linky TRUMPF TRULASER 3030
Podélně dělící linka TRUMPF TruLaser 3030
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Adresa | info@amaron-trading.com |
| Město | Brno |
| Směrovací číslo | 602 00 |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Země | Česká Republika |
| Telefon |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategorie | Linky pro plechu TRUMPF › |
| Výrobce | TRUMPF › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální tloušťka řezu plechu (Normální ocel) | 20 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (nerez ocel) | 12 mm |
| Maximální tloušťka řezu plechu (hliník) | 12 mm |
| Výška stroje | 2200 mm |
| Délka stroje | 9300 mm |
| Šířka stroje | 4600 mm |
| Hmotnost stroje | 12 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































