- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Portálové frézky CNC
- ›
- Portálové frézky CNC AXA
- ›
- Portálové frézky CNC AXA PFZ 50
Portálová frézka CNC AXA PFZ 50
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Rheinland-Pfalz |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 4000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 2500 mm |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 4000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 4000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 2500 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 600 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS 840 D | |










































